Firmamız, değişen ve gelişen teknolojiler ışığında hayatı kolaylaştıran ve güvenliği artıran ürünler ortaya koyarak pozitif katkılar sağlamayı amaç edinmiştir.

Çift Yönlü Haberleşme Setlerimizde Standart Olarak Bulunan Özellikler

BRM Serisi ürünler 81-28:2019+AC standardına ve 81-70,81-71 ve 81-72 standartlarına tam uyumlu olarak üretilmektedir.

Filtreleme

BRM ürünleri gelişmiş filtre fonksiyonu ile hataları filtreler, haberleşme merkezi ve acil durum görevlilerini gereksiz alarmlarla meşgul etmez.

Otomatik Testler

Asansör sahibinin tespit edeceği bir GSM hattına ve BRM Cloud’a, ayarlanabilir süreyle (maksimum 72 saatte bir) SMS ve data gönderir. Böylece hattın işlerliği maksimum 72 saatte bir kontrol eder.

Batarya Kontrolü

BRM ürünleri otomatik olarak bataryanın durumunu kontrol eder. Yapay zekâ, batarya %50 ve %30 seviyelerine geldiği zaman firmayı ve kontrol merkezini uyarır.

Bataryanın Şarjı

BRM ana cihazları kendisine bağlanan acil güç bataryalarının şarjını kontrol eder ve doğru şekilde şarj olmasını sağlar.

Ayarlanabilir Ses Seviyesi

Mevzuatların gerektirdiği 35 dB ile 65 dB arasındaki ayarlanabilir ses seviyesi özelliği BRM ürünlerinde standart olarak mevcuttur.

Induction Loop

Duyma engelli yolcular için ses seviyesini yükseltmeye yarayan induction loop cihazlarına BRM ürünlerinden direk olarak bağlanma özelliği vardır.

Engelli Uyumluluğu (81-70)

BRM ürünleri, EN 81-70’in gerekliliklerini sağlayan ışık sistemine veya opsiyonel olarak butonlara bağlanabilen röle çıkışlarına sahiptir.

Dâhili İnterkom

BRM ürünleri kuyu mesafesi 30m’nin üzerinde olduğu durumlarda ve makine dairesiz asansörlerde, makine dairesinin kabin içi ve asansör kuyusu ile iletişimini sağlayan dahili interkom özelliğine sahiptir.

Handsfree Buton

BRM ürünleri 81/20 -50 standardında gösterildiği üzere handsfree acil alarm butonları ile donatılmıştır.

Gelişmiş Yazılım

Ürünlerimiz BRM Cloud üzerinden her an takip edebilmektedir. Personel, asansör arıza ve bakım takibi de online olarak yapılabilmektedir. CAN Bus protokolü ile anlaşmalı firmaların ana kartlarının olduğu asansörlerdeki tüm arızaları takip edebilirsiniz.

Montaj Kolaylığı

Ayrıntılı bağlantı şeması sayesinde BRM Serisi ürünlerin montajı kolayca gerçekleştirilebilir

Teknik Destek

Yüz yüze eğitimlerimiz ve 7/24 ulaşılabilir teknik destek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Uyumluluk

Tüm asansör pano sistemlerine tam uyumludur.

Fiyat Avantajı

Tüm GSM operatörleriyle uyumluluk ve fiyat avantajı. Paket içeriği (250 dk arama, 250 sms, 100 mb internet)

Paket sistemi

BRM ürünlerinde kabin üstü, kabin içi ve kuyu dibi modülleri paket halinde sunulmuştur