Firmamız, değişen ve gelişen teknolojiler ışığında hayatı kolaylaştıran ve güvenliği artıran ürünler ortaya koyarak pozitif katkılar sağlamayı amaç edinmiştir.

Firmamız Hakkında

İhtiyacınız Olan Herşey Tek Çatı Altında

BRM Elektronik, Asansör sektöründe 81-28 standardına uygun acil haberleşme sistemleri üreterek başladığı bu yolculuğuna, IOT teknolojisinin sunduğu avantajlar ve çağımızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünleri ile desteklemekte, mevcut ürünlerini geliştirmekte ve üst düzey tasarımlar sunmaktadır. Türkiye’nin tamamında ve birçok Avrupa ülkesinde de kullanılmakta olan BRM serisi ürünler, montaj hattından son kullanıcıya kadar her seviyeden olumlu görüşler almaktadır. Deneyimli ve güçlü bir AR-GE ekibine sahip olan firmamız, oluşan ihtiyaçlara göre yada firmaların özel isteklerinden hareketle hem fiziksel hem de yazılımsal olarak düzenleme ve geliştirmeleri en optimal seviyede yapabilmektedir.
Firmamızın oluşturmak istediği BRM EKOSİSTEMİ içerisinde her türlü ihtiyaca cevap verecek ürünlerimizi özgün ve milli yazılımlarımız ile sizlere sunmaktayız. İleriki sayfalarda özelliklerini inceleyeceğiniz BRM Cloud sistemimiz ve BRM Cep aplikasyonlarımızın kabiliyetleri adından özellikle söz ettirmektedir.