BRM ELEKTRONİK
Baremir Ltd. Şti

Asansör sektöründeki 25 yıllık tecrübesini ve sektörün gelişmesine dair fikirlerini harekete geçirmek ve uygulamak düşüncesiyle bir araya gelen ekibimiz, tüm enerjisini Asansör teknolojilerinin gelişmesi adına özverili çalışmalarını 7/24 sürdürmektedirler.

Çalışmaların ilk meyvesi olan BRM-500/530/530N/530D Asansör Acil Haberleşme Seti ile sektöre merhaba diyen ekimizin öncelikli hedefi, asansör alarm ve haberleşme sistemlerini çağın ve teknolojik gelişmelerin tüm yenilik ve kolaylıklarını kullanan optimizasyonu tamamlanmış ve sektörün 1 numaralı ürünü olma hedefindeki BRM-500 serisini Türkiye ve Dünya'da geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Ar-Ge ekibimizin yeni ve yenilikçi çalışmaları farklı ürünler üzerinde de devam etmektedir. Değişen ve yeni eklenen mevzuat ve Uluslararası standartlar ışığında montaj ve bakım proseslerini daha konforlu hale getirmek, yolcu ve yüklerin taşınması sürecini daha güvenilir ve ekonomik hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Working together throughout the process, we guide you from interview to placement and provide support before, during and after the perfect match is made.